Çalışanlarımız ‘Afet Farkındalık ve Yangın Eğitimi’ Sertifikalarını Aldı

Çalışanlarımıza yönelik kurum içi eğitimlerimiz devam ediyor. Temel Afet Farkındalık ve Yangın Eğitimini başarıyla tamamlayan çalışanlarımızın sertifikalarını teslim ettik.

Beltaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İnan Güney, sertifika töreninde yaptığı konuşmada; “Çalışanlarımızın güvenliği, aynı zamanda Beşiktaşlı komşularımızın da güvenliğidir. Belediye Başkanımız Sn.Rıza Akpolat’ın öncülüğünde oluşturulan afetlere karşı Güçlü Beşiktaş stratejisine, çalışanlarımız ile birlikte destek vermekten mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Alınan sertifika ile çalışanların sorumluluklarının arttığını belirten Güney, “Aldığınız Temel Afet ve Yangın eğitimleri, bir çalışanımız olmaktan öte, her birinizi ilçemiz Beşiktaş’ta bir yerel afet gönüllüsü de yapmaktadır. Yani aldığınız bu sertifika, sizlere bir sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Deprem anında ve sonrasında neler yapılması gerektiğiyle, yangın olması durumunda nasıl müdahale edeceğinizi bilmenizle, çevrenizdeki pek çok insanı, gelebilecek zararlardan koruyabilirsiniz. Umuyoruz ki bu tür felaketler bizden uzak durur ama biz her koşulda, tüm tedbirlerimizi almakla sorumluyuz. Sertifika alan tüm çalışanlarımızı tebrik ediyor, Toplumsal Afet Platformu (TAP) Afet Eğitmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Beltaş A.Ş. olarak tüm çalışanlarımıza ve eğitimleri veren Toplumsal Afet Platformu gönüllülerine tekrar teşekkür ediyoruz.