HAKKIMIZDA

Beltaş, vatandaşlarımız ve tüm kurum ve kuruluşlara çağdaş, kaliteli ve sosyal hizmet anlayışıyla hizmet sunmak üzere Beşiktaş Belediyesi tarafından 1990 yılında kurulmuştur. 

Kafe işletmeciliği, kültür merkezi ve sanat galerileri işletmeciliği, organizasyon ve catering hizmetleri, reklam panoları işletmeciliği, otopark işletmeciliği gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. 

Aynı zamanda Mimar Sinan’ın en önemli eserlerinden biri olan Ortaköy Meydanı’nda konumlanan, Tarihi Hüsrev Kethüda Hamamı da bünyemizdeki işletmelerden biri olarak yer almaktadır. 

İşletmekte olduğumuz Çağdaş Sanat Galerisi, Avrupa’nın en büyük üçüncü galerisidir. Hedefimiz ulusal ve uluslararası sergilere düzenli olarak ev sahipliği yapmaktır.

Kafe işletmeciliği Beltaş’ın lokomotiflerinden biri olup, Beşiktaş’ın içerisinde parklarda yer alan Beltaş Kafelerimiz ile tüm komşularımıza samimi ve kaliteli bir hizmet sunmak öncelikli amacımızdır. 

Beltaş, bünyesinde catering hizmetleri verilmekte olup, mekanlarımızdaki organizasyonlardan özel davetlere kadar geniş bir portföyde, kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermekteyiz. 

Bunların yanında bünyemizde barındırdığımız otopark ve reklam pano işletmeciliği faaliyetlerini de şeffaflık, kalite ve güven esasına dayalı olarak sürdürmekteyiz.