Beltaş Kitap Kafe’nin konukları Prof. Dr. Emre Kongar ve gazeteci-yazar Zülal Kalkandelen oldu

BELTAŞ A.Ş. ve Beşiktaş Belediyesi iş birliğinde düzenlenen Beltaş Kitap Kafe Söyleşi Günleri’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamındaki konukları Prof. Dr. Emre Kongar ve gazeteci-yazar Zülal Kalkandelen oldu.

Kongar ve Kalkandelen, birlikte kaleme aldıkları “Devrimin ve Karşı Devrimin Yüz Yılı” isimli kitabın 2. cilt tanıtım söyleşisi kapsamında 29 Ekim Cumartesi günü Beltaş Kitap Kafe’de okurlarıyla buluştu. Kitabın 1. cilt tanıtımı çerçevesinde Beltaş Kitap Kafe’de imza günü düzenleyen ikilinin kafemizdeki ikinci söyleşisine de kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da Emre Kongar ve Zülal Kalkandelen’e teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı: “Bu özel günde Prof. Dr. Emre Kongar ve gazeteci-yazar Zülal Kalkandelen’i burada ağırlamaktan ve bu etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden çok mutluyuz. Devrimin ve Karşı Devrimin Yüz Yılı, özellikle gençlerimiz için Cumhuriyet tarihi ve değerleri açısından referans niteliği taşıyan bir kitap. Beşiktaş Belediyesi olarak böylesi önemli eserleri bizlerle buluşturan isimleri komşularımızla buluşturmaya devam edeceğiz.”