OUTDOOR REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

Büyütmek için tıklayın

Outdoor Reklamlar; mevcut ve potansiyel müşterinizi karşılayan ya da onlara hayatın tam aktığı yerde; sokaklarda, caddelerde seslenen yegane reklam mecralarıdır. Outdoor reklamlar yani açık hava reklamcılığı; hedef kitleye aracısız ulaşmak, bilinç altına yerleşmek ve prestij sahibi olmak isteyen firmaların tercih ettiği en etkili reklam mecrasıdır.

Firma totemleri ve tabelaları, direk yönlendirmeleri, cephe giydirmeleri, billboard, megalight, raket, otobüs durak reklamları, megaboard reklamları, dijital panolar, otobüs ve araç reklamları ve aklınıza gelebilecek dinamik her türlü reklamı outdoor reklam alanları olarak yer edinmektedir.

Outdoor reklamlar hedef kitlenin günlük rutini içerisinde gördüğü reklamların genelidir. Hedef kitlelere aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen outdoor reklamcılığı bina giydirmeden otobüs duraklarındaki afişlere kadar geniş bir alanda uygulanabilmesi ile müşteriye birden çok alternatif sunar. Açık hava reklamları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve neredeyse tüm yaşam alanlarımızda yer almıştır.

Beltaş bünyesinde yaptığımız outdoor çalışmalarımızda tüketiciyle anında buluşabilecek interaktif ve efektif kampanyalar yürütüyoruz. Billboardlar, megaboard ve duvarlar, dış mekanlarda ayrıcalıklı konumlandırmalar sağlıyoruz.

Büyütmek için tıklayın