BAŞKANIN MESAJI

Beltaş A.Ş. kuruluşunun 30. yılında; şeffaf, hesap verilebilir ve kalitesinden ödün vermeyen hizmetleriyle, Beşiktaş halkı için güven ve gurur kaynağı olmaya devam etmektedir.

Farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketimiz, alanında uzman kişi ve kurumlarla iş birliğini geliştirirken, geniş portföyü ile sadece Beşiktaş halkına değil, tüm İstanbullulara hizmet etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde yeni ve çağdaş bir yapılanmanın adımlarını atmaktayız. En büyük amacımız faaliyet alanlarımızda bilinirliğimizi artırmak, hizmet kalitemizi daha da geliştirmek ve çevre ile uyumlu, örnek bir sürdürülebilirlik yaratmaktır.

Sürdürülebilirlik vizyonumuz için en başta şirket içi denetim sistemlerimizi geliştiriyoruz. Komşularımıza daha iyi hizmet sunan, uygun ücret politikası ve üstün hizmet kalitesiyle, teknolojiyi de esas de alan, dinamik bir şirket hedefimiz için çalışıyoruz. Tabi bunları yaparken her zaman doğaya saygılı, çevreyi ve diğer canlıları koruyan yaşam ilkesi ile hareket etmekteyiz.

Beltaş isminin güç ve güvenle birlikte hatırlanmasında pay sahibi olan başta Beşiktaş Belediye Başkanımız Sn. Rıza Akpolat’a, yoğun, özenli ve özverili çaba ve katkılarından dolayı profesyonel kadromuza, verdikleri destek ve duydukları güven için tüm komşularımıza teşekkür eder, şükranlarımı sunar ve desteklerinin her daim bizlerle olmasını temenni ederim.

Sevgi ve Saygılarımla
İnan Güney
Yönetim Kurulu Başkanı